Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Fórum kezdőlap » Guild Wars 2 » Leírások, információk

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás Elküldve: 2014.01.24. 18:59 
Portál Parancsnok

Sziasztok! Új topicot indítok itt a fórumon, azzal a céllal, hogy a GW2 portált végigvezessük a dungeonök rögös útjain, főleg az újaknak (van pár belőlük) elmagyarázzuk a taktikákat, hasznos buildeket instához, valamint úgy általában hozzászoktatni az egész bandát a csapatmunkához.

Több veterán taggal közösen vállalnánk oktató futamokat, kezdve a könnyebb instákkal, majd sok gyakorlás után a nehezebb útvonalakra is. Ezeknek egyelőre nem lenne konkrét ideje, elsősorban esténként, valamint hétvégéken lennének megtartva, ha nagy lesz az érdeklődés, akkor előre szervezünk.

Ebben a topicban szabadon lehet kérdezni a dungeonökről, buildekről, mi minden formában adunk segítséget, akár írásban, videóval, vagy TS-en. Természetesen magunk is írunk majd buildeket, főleg a sajátjainkat, hogy lássátok, mi miért kell egy dungeonbe, és milyen összefüggések vannak több build között, vagy éppen egy builden belül.

A dungeon futamokhoz természetesen kötelező lesz a TS használata, ez a legkönnyebb módja, hogy útközben bármilyen felmerülő kérdésre tudjunk válaszolni!

Várjuk kérdéseiteket, igényeiteket, hajrá! :)

Mistgun

Szerk.: Link a buildes topichoz, elég tág témakör egy új tpoic indításához. http://resonance-guild.eu/forum/viewtopic.php?f=48&t=516

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mistgun 2014.01.25. 11:57-kor.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2014.01.24. 19:15 
Vezír

Ez bizony egy igen jó kezdeményezés! :)

WOW: Weky#21536

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2014.01.24. 19:54 
Portál Parancsnok

Mint nagyon újonc, roppantul örülök a kezdeményezésnek, hihetetlenül megfogott a játék hangulata, és az egyetlen (legelső) dungeon is nagyon tetszett/tetszik, ahol eddig voltam, de eddig csak azt láttam LFG-ben, hogy "sellrun", "only experienced lvl80", stb., vagy pedig csapódtam egy csapathoz, amivel végigrohantunk, és azt se tudtam, mi történik. A magam részéről szeretnék úgy részt venni ezeken, hogy tudom, mi zajlik a dungeonban, van lehetőség végignézni/hallgatni a párbeszédeket, valamint ha ez azzal is párosul, hogy tapasztalt játékosok mentorkodnak közben, na az hibátlan :)
Ugyanitt rögtön tanácsot is kérnék tapasztaltabb játékosoktól warrior téren :) build/gear/etc, bármilyen tanácsot, javaslatot örömmel fogadok, sok dolog van még, ami nem világos, és alapvetően lusta vagyok (mea culpa) utánanézni, de fórumot szoktam nézegetni :)

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2014.01.24. 23:12 
Portál Parancsnok

Hali

Ha kérdés van írjatok in-game is levelet nyugodtan, az biztos feltűnik.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára enkeny 2014.01.25. 18:25-kor.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2014.01.25. 14:29 
Gyíkfióka

Ha van egy időben elég jelentkező, és én is elérhető vagyok csak szóljatok és én is szívesen okítom az ifjú padawan-okat.

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2015.09.08. 18:01 
Gyíkfióka

Sziasztok!

Nem tudom jelenleg létezik e még ez a program. De amennyibe igen, engem érdekelne :) . Kb 1 évvel ez előtt voltam aktív, azóta sok minden változott, ezért keresek egy mentort, vagy egy csapatot ahová betársulhatnék és futhatnánk néhány kört. Főként a dungeonok jelenlegi stratégiái és a fractal érdekelne, utóbbihoz még össze kell szednem egy nagyobb adag agony resistance-t, hogy magasabb szinteken is helytállhassak. Szóval ha aktuális még a dolog, szívesen beiratkoznék a tanfolyamra! :)

Vissza a tetejére 

Hozzászólás Elküldve: 2015.09.08. 20:17 
Portál Parancsnok

A progi ebben a formában már nincs, a mentor dolgot rég elvetettük, mindenesetre ha class kapcsán kérdésed van, nyugodtan kérdezz guildben, vagy akár ebben a topicban, biztos hogy segít valaki. :)

Dungeon/fractal futamok jelenleg akkor vannak, mikor épp van rá 5 ember. Elkezdett viszont mozgolódni a guild, egyre nagyobb az aktivitás, így a közeljövőben mindenképp szeretnék szervezett köröket menni, és visszatérni a régi jól bevált heti programunkhoz.

Vissza a tetejére 

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 7 hozzászólás ] 

Fórum kezdőlap » Guild Wars 2 » Leírások, információk