Regisztráció    Belépés    Fórum    Keresés    GyIK

Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás Elküldve: 2013.10.06. 13:05 
Vezír

Az alábbi rövid "kérdezz -felelek" (angolul FAQ) a Core és Portál tagság során felmerülő kérdésekre ad választ mind az új jelentkezők, mind a régi tagjaink számára

Új tagok kapcsán

Kérdés: Csatlakozni szeretnék hozzátok a Old Republic-os portálotokhoz, mit tegyek?
Válasz: Először is olvasd el a szabályzatunkat, hogy szimpatikusak vagyunk e számodra. Ha a szabályzat még nem tántorított el :) :) akkor egy egyszerű döntést kell hozzál: ha csak és kizárólag a TOR-ban szeretnél velünk játszani, akkor a portál tag jelentkezést töltsd ki, ha viszont már a jelentkezéskor tudod, hogy mindenképpen több mmoban is velünk szeretnéd rontani a levegőt, akkor a Core jelentkezési lapot.
Természetesen ha portál tagnak jelentkezel, bármikor meggondolhatod magadat és jelentkezhetsz Core tagnak.

Kérdés: Rendben, leadtam a portálos jelentkezést a TOR-ba, fel is vettetek és úgy gondolom, hogy szeretnék aktívabb szerepet betölteni a közösségen belül. Mit kell tegyek?
Válasz: Amennyiben már letelt a portálos próbaidőd (15 nap) akkor a korábban leadott jelentkezéshez írj egy új hozzászólást a Core-s jelentkezési mintával. Ezt követően semmi dolgod nem lesz mint várni a választ.

Kérdés: Ha csak simán játszani szeretnék mondjuk a Guild Wars 2-ben és nem akarok soha semmilyen vezető szerepet betölteni, akkor elég ha portál tagnak jelentkezek?
Válasz: Igen. Ha biztosan tudod, hogy Te csak a GW2-ben szeretnél velünk játszani, akkor semmi más dolgod nincsen, mint leadni egy portál jelentkezést.

Jelenlegi Resonance tagok kapcsán:

Kérdés: Már Resonance tag vagyok és csak a Guild Wars 2 –vel játszom, mi lesz velem, mit kell tennem?
Válasz: Semmit sem kell tenned, automatikusan portál taggá válsz a Guild Wars 2-s egységünkön belül.

Kérdés: Tehát ha már Resoncance tag vagyok egy portálon belül akkor semmit sem kell tennem?
Válasz: Így van, automatikusan portál taggá válsz.

Kérdés: Ez mind szép és jó, de ha én mind a TOR-ban mint a GW2-ben jelen vagyok már egy ideje akkor hová leszek besorolva?
Válasz: Ha már letelt a próbaidőd és mindkét portálon belül aktívan jelen vagy, akkor automatikusan Core taggá válsz.

Kérdés: Jelenleg csak a TOR-al játszom (tehát portál tag vagyok), azonban megvettem a Guild Wars 2-t is és veletek szeretnék játszani. Mit tegyek?
Válasz: A régi jelentkezésedhez írj egy új hozzászólást, amiben leadod a CORE jelentkezési lapot. Ne a régit írd át, mert így nem fogjuk látni hogy módosítás történt.

Kérdés: Ezt is értem, de nem szeretnék semmilyen vezető tisztséget betölteni, csak több mmoval szeretnék játszani a Resonance színei alatt. Ilyenkor mit tegyek, jelezzem ezt valahol?
Válasz: A Core tagság nem azt jelenti, hogy mindenképpen vezetői posztot kell betöltsél, ez csak egy opció a Core tagok részére. A Core tagság ebben az esetben ahhoz kell, hogy több játékban is a Resonance-t tudd képviselni.

Kérdés: No és mi van akkor, ha a Guild Wars 2-n belül Portál Parancsnok szeretnék lenni?
Válasz: Egyszerű: Core taggá kell válnod, ami annyit jelent, hogy a korábban leadott jelentkezésedet ki kell egészítened a Core-s kérdéssorral. Ezek után a PP-k és a Kancellár döntésére kell csak várnod.

Kérdés: Az Old Republic-os szekcióban…ööö…portálban most Mester vagyok, mi leszek az új rendszerben?
Válasz: Minden Mester automatikusan Portál Parancsnok lesz.

Kérdés: Van e mód arra hogy több játékban is Portál Parancsnok legyek?
Válasz: Nem, erre nincsen lehetőséged.

WOW: Weky#21536

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére 
Hozzászólás az előzmény idézésével  
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  

Lezárt fórum A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 1 hozzászólás ]